Podnośnik Samochodowy Warsztatowy 4-kolumnowy ETGE-4000CH Mobilny
Uzyskaj leasing na ten produkt
Podnośnik Samochodowy Czterokolumnowy 4-kolumnowy ETGE-4000CH Mobilny
OPCJONALNIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PODNOŚNIKA OSI !
Specyfikacja:
  • Udźwig:4000kg
  • Całkowita wysokość: 2190mm
  • Całkowita długość: 5400mm
  • Całkowita szerokość:2930mm
  • Minimalna wysokość podnoszenia: 125mm
  • Maksymalna wysokość podnoszenia: 1880mm
  • Długość najazdu: 4000mm
  • Szerokość najazdu: 475mm
  • Zasilanie:230V
  • Moc silnika: 2,2kW
  • Czas podnoszenia: 50-60s
Specyfikacja
    • Udźwig:4000kg
    • Całkowita wysokość: 2190mm
    • Całkowita długość: 5400mm
    • Całkowita szerokość:2930mm
    • Długość najazdu: 4000mm
    • Szerokość najazdu: 475mm
    • Zasilanie:230V
    • Moc silnika: 2,2kW