Podnośnik Samochodowy Czterokolumnowy 4-kolumnowy ETGE-4000CH Mobilny
OPCJONALNIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PODNOŚNIKA OSI !
Specyfikacja:
- Udźwig:4000kg
- Całkowita wysokość: 2190mm
- Całkowita długość: 5400mm
- Całkowita szerokość:2930mm
- Minimalna wysokość podnoszenia: 125mm
- Maksymalna wysokość podnoszenia: 1880mm
- Długość najazdu: 4000mm
- Szerokość najazdu: 475mm
- Zasilanie:230V
- Moc silnika: 2,2kW